Merhaba Ben Mustafa AKILLI !
Gençler Hayalleri İle,İhtiyarlar Anıları İle Yaşar!!!

Mustafa Akıllı (MABİ) Kimdir ?

1977 yılının soğuk bir kış günü dünyaya gelmişim… O zamanlar oturdugumuz yerde doğalgazı geçtim elektirik bile yoktu.. kimbilir anneciğim neler cekti.. en yakın hastane 60 km ki; tabiki oraya gitmek için araç bulmakta imkansız..hani derlerya cennet annelerin ayağının altındadır diye… işte tam o, Zamanki,Annelerden bahsedilmiş bence…..

2005 yılında Sanal Alem ile tanıştım.ilk zamanları bedava sitelerde webmasterlık yaparkene bir gun kendi ücretli domainimi aldım,ve vbulletin ile tanıştım,ilk kurdugum forum sayfam o, kadar tutmuştuki 90 bin uyeye ulaşmıştı...saolsun Muyap bizi yakaladı ve mahkeme kararı ile sitemi kapatttı,Sitem kapandıktan sonra 1 yıl daha çabalasamda, Eski havamı yakalayamadım ve 3 yıl sanal aleme ara verdim...Tam her seyi unutuyorum derken şeytan kanıma girdi ve yeniden kişisel bir site, yapma fikrini kafama soktu..hiçte iyi yapmasada şeytan işte ne diyebilirizki...Gözün kör olsun emi :)))

Evli 2 Erkek Çoçuk Babası Mutlu Bir Yuvanın Bireyi bir Herifim İşte...sitemi Ziyaret Eden Her Kim olursa Olsun Çok Seviyorum...Sizlere Siztemde İyi vakit Geçirmenizi Dilerken...Burada Son veriyorum... çünki oldum olası hakkımda sayfasını hazırlarken zorlandığım kadar hiç bir yerde zorlanmadım..HOŞÇAKALIN...